Welcome to my world throught my mind!

Welcome to my world throught my mind!

PAR MANI

Dzīve ir jādzīvo šodien un tagad! Lai to darītu jautrā un patīkamā veidā, noteikti ir jāzin, ko tieši Tu vēlies un jāmīl tas, ko Tu dari! Tieši tāda ir mana dzīve – ES ZINU UN MĪLU, TO KO ES DARU!

Jau pirms vidusskolas pabeigšanas – kā jau lielākā daļa no mums – es zināju to, ko savā dzīvē es noteikti nevēlētos darīt. Taču tanī pašā laikā – es biju viens no tiem retajiem, kurš zināja arī to, ko gribu darīt. Pareizāk sakot, es jau to darīju.

Es sāku filmēt un montēt dažādus amatieru video. Kā plīvo dzeltenoranžīgās rudens lapas koku zaros. Kā maza zīlīte vannojas peļķē, pēc tik tikko nolijušā lietus. Kā kaimiņa govs uz lauka, saulainā dienas vidū, noliek kārtīgu un visai cienījamu kluci jeb pareizāk sakot – pļecku. Nu, Tu saprati –  tādā kārtīgā lauku stilā un garā. Tā bija mana pirmā mīlestība un es tiešām to mīlu nu jau vairāk kā 10 gadus.

Mani sauc Edgars Trankalis un es esmu video mākslinieks. Radoša personība un kaislīgs piedzīvojumu meklētājs. Mana dzīves devīze ir vienkārša – GALVENAIS IR NEMĪZT. 

Izglītība: Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola “RISEBA”. Profesionālais bakalaura grāds – audiovizuālā mediju mākslas un TV operatora klasifikācija (2012-2016)

DZĪVES MĒRĶIS

Radošā, respektablā un pozitīvā veidā UZRUNĀT, IEDVESMOT un PALĪDZĒT citiem!

ET PRODUCTION ir radīts ar mērķi veidot mākslu, īstenot aizraujošas, neparastas un vienreizējas idejas. Izcilam rezultātam nepieciešama individuāla pieeja katram klientam un sadarbības partnerim, tāpēc es cenšos izprast to vēlmes, nodrošinot ciešu sadarbību un tiecos pēc veiksmīgiem risinājumiem, lai sasniegtu kopīgi uzstādītos mērķus

PAKALPOJUMI

VIDEO VEIDOŠANA

No idejas un scenāriju veidošanas, plānošanas, filmēšanas līdz profesionālai video montāžai un pēcapstrādei. 

FOTOGRAFĒŠANA

Fotografēšana ar dronu, fotografēšana un foto apstrāde.

REKLAMĒŠANA

Pakalpojumu un produktu reklamēšana savos sociālajos tīklos. 

Pirms jautā par cenām..

Tādas vienas cenas nav. Tās atkarīgas no dažādiem apstākļiem, darba specifikas un tā izrietošajiem faktoriem. Katrs projekts ir citādāks un tiek izstrādāts individāli sadarbojieties ar klienta vajadzībām un vēlmēm.

Lai noskaidrotu cenu, sūti man uz e-pastu edgars.trankalis@gmail.com pēc iespējas detalizētāku informāciju par Tev nepieciešamo projektu – KUR, KAD, KAS, kāds ir projekta mērķis, mērķauditorija, izpildes termiņi, kur un kādā veidā tiks izmantoti materiāli, vēlamie piemēri utt. Jo vairāk man būs informācijas, jo precīzāk varēsim izprast attiecīgā projekta izmaksas un iespējas.

Nosauc budžetu!

Lai ietaupītu viens otra laiku, sūti arī provizorisko budžeta apjomu. Dažkārt cilvēks vēlas Holivudu, bet budžets ir viens kā priekš dažiem hotdogiem un piena. Atceries, jo advancētāku un kvalitatīvāku produktu vēlēsies, jo tā izmaksas attiecīgi būs dārgākas. 

80% gadījumu klients zin savus grieztus. Tā kā individuāla projekta tāmes izveidošana prasa zināmu iedziļināšanos un laiku, lūgums jau laicīgi nosaukt savas iespējas. Tādējādi ātrāk varēšu piemeklēt attiecīgo risinājumu ap Tevis nosaukto budžetu.

Ja tomēr, nav ne mazākās saprašanas ne par budžetiem, ne par to, cik kas varētu maksāt – sniedz man vismaz detalizētu aprakstu par savām vajadzībām un vēlmēm.

MAN UZTICAS

MAN UZTICAS

MANI DARBI

Daži no maniem veidotajiem video.

Dažas no manām uzņemtajām fotogrāfijām.

Vairāk bildes apskatāmas manā Instagram. Spied šeit!

«Svešinieki ir Jūsu nākamie draugi.»

Idejas top par mākslu!

+371 27026941

edgars.trankalis@gmail.com

© ET PRODUCTION 2023 

G-FPN8C1BM38